KATALOG

Katalog.pdf

Kataloğumuzu buradan indirebilirsiniz

1954 Ankara doğumlu olan yönetim kurulu başkanımız Adnan Adanır, ilk ve orta dereceli eğitim - öğretim hayatını Ankara'da tamamlamıştır. Yaklaşık 30 yılı aşkın bir ticari tecrübeye sahiptir. İş dünyasına 1975 yılında Ankara'da başlamıştır. Lojistik sektöründe uzun yıllar başarıyla çalışmalarını sürdüren yönetim kurulu başkanımız; başarının tamamen disiplinli ve azimli çalışmaktan süregeldiğini belirtmektedir.

1980 doğumlu olan genel müdürümüz Ümit Adanır İlk ve Orta dereceli eğitim-öğretim hayatını Kocaeli’nde tamamlamıştır. 2000 yılında eğitimine İstanbul Yeditepe Üniversitesi'nde devam etmiştir. 2005 yılında İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Yaklaşık 10 yıldır lojistik sektöründe çalışmalarına aralıksız devam eden genel müdürümüz, çalışma hayatında en çok müşteri memnuniyetine ve ekip çalışmasına önem vermiştir

1985 Ankara doğumlu olan genel müdür yardımcımız, Yücel Adanır; ilk ve orta dereceli eğitim-öğretim hayatını Kocaeli’nde tamamlamıştır. 2005 yılında eğitimine İstanbul Yeditepe Üniversitesinde devam etmiştir. 2009 yılında Endüstri Tasarımı Bölümü'nden mezun olmuştur. 2003 yılıyla beraber lojistik ve akaryakıt istasyon işletmeciliği alanında çalışmalarına devam etmektedir.

TOP