KATALOG

Katalog.pdf

Kataloğumuzu buradan indirebilirsiniz

HAKKIMIZDA

Merkezi, Körfez-Kocaeli 'de bulunan Adanır Lojistik, 1980 yılından beri taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. 2001 yılından itibaren, şirketin stratejik yönetim takımı, bölge kadroları, operasyonel ve bilişim alt yapısı yenilenmiştir. Firmaların tedarik zincirlerine yönelik özel proje bazlı lojistik çözümler sunmak, Adanır Lojistik 'in hizmet üretiminin temel taşlarını oluşturmaktadır. Sürekli müşteri ve çalışan memnuniyetini hedeflemiş olan şirketimiz, her zaman yeniliklere açık olmuş ve esnek yönetim yapısıyla, müşteri beklentilerini çok kısa sürelerde karşılamıştır. Tüm çalışanların karar alma süreçlerinde, katılımcı olması ve görüşlerinin alınması bir şirket politikasıdır. Tüm sürücülerimiz, konularında uzman olup, defansif, anti-scid , rollover ve fatigue(Uykusuzlukla mücadele) eğitimlerine tabi tutulmakta, yılda bir sağlık kontrolünden, alkol ve uyuşturucu testlerinden geçmektedir. Tüm çalışanlarımıza, sürekli hizmet içi eğitim verilmektedir. Araçlarımız seyahat halindeyken, gizli takip ( mystry truck ) edilmektedir. Araçlarımızda VDR (uydu takip sistemi) bulunmaktadır. Sürücülerimiz seyahat halindeyken araçlarda kesinlikle cep telefonu kullanmaz lar, sigara içmezler, emniyet kemerleri takılı ve farları her zaman açık olarak seyahat ederler. Bu şekilde kendisinin ve başkalarının canlarını her zaman koruyucu tedbirleri almış olurlar. Her bir müşterimiz İçin, ayrı bir proje ekibi oluşturulmakta ve bu ekip yalnızca o projeye odaklanmaktadır. Şirket merkezine bağlı irtibat büroları ve şubeler bulunmaktadır. Bu birim lerde her ayın değerlendirmesinin yapıldığı YGG toplantıları yapılarak, o birimin geçen ayki faaliyetlerini ve gelecek ayın planlamasını tüm birimlere mail yoluyla bildirilerek, gerekli birimler arası koordinasyon sağlanmaktadır. Bunun yanında tüm idari ve yönetim kadrolarının üç ayda bir toplanarak Yönetim gözden geçirme toplantıları yapılıp, bu toplantılarda firmamızı daha yukarı hedeflere varabilmesi için gerekli kararların alınması sağlanır.

1954 Ankara doğumlu olan yönetim kurulu başkanımız Adnan Adanır, ilk ve orta dereceli eğitim - öğretim hayatını Ankara'da tamamlamıştır. Yaklaşık 30 yılı aşkın bir ticari tecrübeye sahiptir. İş dünyasına 1975 yılında Ankara'da başlamıştır. Lojistik sektöründe uzun yıllar başarıyla çalışmalarını sürdüren yönetim kurulu başkanımız; başarının tamamen disiplinli ve azimli çalışmaktan süregeldiğini belirtmektedir.

1980 doğumlu olan genel müdürümüz Ümit Adanır İlk ve Orta dereceli eğitim-öğretim hayatını Kocaeli’nde tamamlamıştır. 2000 yılında eğitimine İstanbul Yeditepe Üniversitesi'nde devam etmiştir. 2005 yılında İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Yaklaşık 10 yıldır lojistik sektöründe çalışmalarına aralıksız devam eden genel müdürümüz, çalışma hayatında en çok müşteri memnuniyetine ve ekip çalışmasına önem vermiştir

1985 Ankara doğumlu olan genel müdür yardımcımız, Yücel Adanır; ilk ve orta dereceli eğitim-öğretim hayatını Kocaeli’nde tamamlamıştır. 2005 yılında eğitimine İstanbul Yeditepe Üniversitesinde devam etmiştir. 2009 yılında Endüstri Tasarımı Bölümü'nden mezun olmuştur. 2003 yılıyla beraber lojistik ve akaryakıt istasyon işletmeciliği alanında çalışmalarına devam etmektedir.

TOP